Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jendrych Iga

Nazywam się Iga Jendrych. Od urodzenia zmagam się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, 4-kończynowym. Moja niepełnosprawność ma charakter ruchowy. Na co dzień na krótkich dystansach poruszam się o balkoniku, a po mieście na wózku elektrycznym typu skuter. Z wykształcenia jestem psychologiem, co zawsze było moim wielkim marzeniem. Bardzo lubię pomagać ludziom, dawać im coś od siebie. Od września 2011 wolontarystycznie prowadzę różnego rodzaju zajęcia grupowe dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami w Stowarzyszeniu, do którego należę. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i pozwala zdobywać cenne doświadczenie zawodowe i życiowe.

Moje motto brzmi: „Szukaj szans w trudnościach, a nie trudności w szansach”.

Mimo mojej niepełnosprawności i trudnej sytuacji życiowej nie lubię narzekać. Napotykam jednak czasem w życiu na trudności, z którymi nie jestem w stanie sobie poradzić. Dlatego postanowiłam zwrócić się z prośbą o pomoc do Ciebie. Wesprzyj mnie 1% swojego podatku. Ciebie to nic nie kosztuje, a mi może ułatwić codzienne życie. Otrzymane środki przeznaczę głównie na: utrzymanie sprawności obecnego bądź zakup nowego wózka elektrycznego, który zastępuje mi nogi; zakup innych sprzętów rehabilitacyjnych (np. balkonika), które ułatwiają mi codzienne funkcjonowanie; pokrycie kosztów turnusu rehabilitacyjnego, który jest mi niezbędny do poprawy stanu zdrowia.

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jendrych, 2436 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i okazane mi wsparcie! Liczę na Ciebie!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3268
Ulotkę wygenerowano: 273
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017