Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jaguszewski Adam

Nazywam się Adam Jaguszewski. Wraz z żona Ewą jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, już ponad 35 lat. Niestety życie doświadczyło nas bardzo poważnymi chorobami, które uniemożliwiają samodzielną egzystencję. W 1997 r. doznałem pierwszego wylewu krwi do mózgu, który częściowo uszkodził mi lewą stronę ciała. Z kolei żona, która do tej pory utrzymywała rodzinę, z niewiadomych przyczyn dostała udaru w 2003 r. Upośledził on jej lewą stronę ciała do tego stopnia, że pozostał jej całkowity niedowład lewej ręki. Obowiązek utrzymywania rodziny spadł na mnie, ale nie na długo. Z powodu zablokowania tętnic szyjnych w 2007 r. dostałem rozległego wylewu krwi do mózgu, skutkiem czego dostałem paraliżu całej lewej strony ciała. Dziś pozostał mi całkowity niedowład lewej ręki i muszę chodzić o lasce. Borykam się także z zaawansowaną cukrzycą. Jakby nieszczęść było mało, w 2012 r. żona w wypadku samochodowym dostała uszkodzenia ścięgien lewej nogi i do dnia dzisiejszego mimo rehabilitacji ma duże problemy z chodzeniem. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. Trwałe kalectwo spowodowało, iż bardzo często musimy korzystać z pomocy lekarzy i codziennej rehabilitacji, a nie jesteśmy w stanie podjąć pracy.

 

PROSIMY O WSPARCIE

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jaguszewski, 43 wspieracie Państwo nasz powrót do zdrowia. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc. Ewa i Adam Jaguszewscy

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2244
Ulotkę wygenerowano: 242
Ulotkę wysłano mailem: 8

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież