Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Gwóźdź Jan

Nazywam się Jan Gwóźdź. Mam 60 lat. Od dzieciństwa choruję na postępujący zanik mięśni. Ta choroba sprawiła, że jestem niepełnosprawny i od 19 roku życia poruszam się wyłącznie na wózku o napędzie elektrycznym. Mam całkowity niedowład czterech kończyn, jedynie prawa dłoń jest na tyle sprawna, że potrafię obsługiwać urządzenie do sterowania wózkiem i pilot TV. Potrzebuję całodobowej opieki osoby drugiej przy ubieraniu, sadzaniu na wózek, toalecie, karmieniu itp. Takiej opieki udziela mi rodzina, korzystam również z płatnych usług opiekuńczych. Jestem pod nadzorem lekarzy i rehabilitantów, aby poprawiać sprawność krążeniową i sprawność manualną rąk, jednak każde leczenie wraz z wydatkami na leki jest bardzo kosztowne. Utrzymuję się z rodzinnej renty pobieranej z ZUSu. Po opłaceniu rachunków, na pozostałe potrzeby życiowe niewiele mi już zostaje. W grudniu ub. roku otrzymałem dofinansowanie z PFRONu na zakup nowego wózka o napędzie elektrycznym, którego koszt wyniósł około 27.000 zł. PFRON udzielił mi maksymalnego dofinansowania w kwocie 12.600 zł, pozostałą kwotę musiałem pokryć sam. Zadłużyłem się wśród rodziny i znajomych, ponieważ taki wózek to dla mnie jedyna radość i konieczność życiowa, aby choć troszkę być samodzielnym, wyjść z domu na spacer czy załatwić różne sprawy. W związku z powyższym jest mi wyjątkowo ciężko zmagać się z trudnościami dnia codziennego, dlatego też proszę ludzi wrażliwych i dobrej woli o pomoc.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Gwóźdź, 1414 pomagacie mi Państwo zrealizować moje marzenia o chociaż częściowym powrocie do zdrowia oraz wspieracie mnie w moich codziennych trudach życiowych. Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2607
Ulotkę wygenerowano: 373
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież