Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Goińska Paulina

 

Nazywam się Paulina Goińska, mam 27 lat. W 2011 r. zdiagnozowano u mnie nieuleczalną mieszaną chorobę tkanki łącznej (MCTD) – jest to połączenie tocznia oraz twardziny. Choroba ta ma podłoże autoimmunologiczne i wiąże się z nieprawidłowym funkcjonowaniem przeciwciał, które atakują własny organizm. Głównymi objawami są silne bóle mięśni oraz stawów, przykurcze zgięciowe, sztywności poranne, opuchlizny twarzy oraz dłoni, objaw Raynauda (sinienie oraz ból dłoni, który może prowadzić do martwic i amputacji), narastające osłabienie, migreny. Choroba może doprowadzić do zajęcia wielu narządów. Spowolnić postęp choroby można tylko poprzez specjalistyczne leki (m.in. sterydy, chemię, wlewy dożylne) oraz rehabilitację. Niektóre leki nie są niestety refundowane, a część z nich muszę sprowadzać z zagranicy. Bez nich nie jestem w stanie funkcjonować, wykonywać codziennych czynności. Obecnie leczę się w klinice MSWIA Warszawie – jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie mogę co 8 tygodniotrzymać jeden z leków. W czerwcu 2015 r. w drodze do kliniki miałam wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu głowy, wstrząśnienia mózgu oraz urazu kręgosłupa. Długotrwałe przyjmowanie leków przeciwbólowych w połączeniu z lekami, które przyjmuję na stałe spowodowało pogorszenie mojego stanu zdrowia. W październiku lekarze wykryli również problem z hormonami, przez co zdiagnozowano u mnie łysienie androgenowe. Ból oraz nasilające się objawy choroby bardzo wpłynęły na moje samopoczucie psychiczne. Jestem pod stałą opieką specjalistów.  W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować WSZYSTKIM darczyńcom z ubiegłego roku. Dzięki Państwa wsparciu mogłam skorzystać z dodatkowej rehabilitacji.

 

POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZE JUTRO!

 

Jeśli chcecie mi Państwo pomóc w dalszym leczeniu oraz rehabilitacji, można to zrobić przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Goińska, 1944.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2611
Ulotkę wygenerowano: 216
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Bogusz Banderski 2014-04-13 22:31
:cry:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież