Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Filipkowska Agnieszka

Nazywam się Agnieszka Filipkowska i mieszkam w Gliwicach. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni – SMA I. Według rokowań dzieci z tym typem żyją przeważnie do kilkunastu lat. Obecnie mam 37 lat, z czego około 25 żyję na kredyt. Dzięki rehabilitacji 5 razy w tygodniu ja wciąż sama oddycham, jem, piszę, jednak nie wiem jak długo jeszcze będzie mi dane to robić samodzielnie... Skończyłam filologię germańską, jestem nauczycielem z powołania, tłumaczem, mam tytuł doktora nauk humanistycznych. Po trzech kuracjach komórkami macierzystymi (koszt jednej to 30 tyś. dolarów) byłam na tyle silna, by niedawno ukończyć doktorat. Od zawsze żyję aktywnie i wciąż walczę z chorobą. Nigdy nie byłam objęta nauczaniem indywidualnym, moją pasją jest zwiedzanie starych zamków, podróże i trening z moim psem. Niestety moja choroba postępuje ostatnimi laty szybko. Coraz ciężej samodzielnie mi siedzieć i oddychać. Jedyną szansą na spowolnienie objawów choroby do momentu sprzedaży leku na SMA (za ok. 3lata) jest intensywna, stała rehabilitacja oraz kosztowne leki wspomagające. Oprócz tego w najbliższym czasie muszę kupić nowy LEKKI wózek z napędem elektrycznym (32 tyś. zł) i niestety mnie ani mych rodziców już nie stać na ponoszenie takich kosztów.

 

POMÓŻ MI WALCZYĆ Z LOSEM!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Filipkowska, 728 pomagasz mi wciąż poznawać smaki życia.

Z góry Ci serdecznie dziękuję.


Więcej o mym dniu powszednim z SMA: www.agafilka.blox.pl oraz  na stronie www.pomozagnieszce.pl

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 6700
Ulotkę wygenerowano: 499
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+1 #1 Ada 2014-01-03 13:08
Witaj Agnieszko - roześlę do moich przyjaciół ten Twój apel. Mam nadzieję, że kto nie ma stałego celu przekazania jednego procentu, to spełni Twoją i moją prośbę. Wiem jak jest Ci to potrzebne.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież