Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Czerwiec Piotr

Nazywam się Piotr Czerwiec, mam 27 lat. Urodziłem się z otwartą przepukliną oponowo-rdzeniową operowaną w pierwszej dobie życia. Skutkiem zabiegu jest porażenie kończyn dolnych. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszającą się niestety wyłącznie na wózku inwalidzkim. Pomimo mojego stanu zdrowia mam dużo energii do pogłębiania swojej wiedzy. Moja edukacja przebiegała normalnym trybem, razem z innymi rówieśnikami. Ukończyłem szereg kursów komputerowych. Lubię czynnie działać na rzecz osób niepełnosprawnych. Sport, to całe moje życie. Byłem zawodnikiem na wielu mitingach pływackich. Pobiłem swoje rekordy życiowe w pływaniu na 600 i 1000 m stylem grzbietowym na sportowych imprezach w Legionowie. Uwielbiam również podróżować. Rehabilitacja jest dla mnie podstawą funkcjonowania, aby być w pełni sprawnym. Niestety wiąże się z OGROMNYMI kosztami.

 

POMÓŻ MI W REALIZACJI MOICH PASJI!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem CZERWIEC, 1174 pomożecie mi Państwo być aktywnym w sporcie i społecznie. Wówczas będę także w stanie pomagać innym bez obaw przed pokonywaniem wielu barier architektonicznych i mentalnych. Dziękuję WSZYSTKIM osobom chętnym mi pomóc!!!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3187
Ulotkę wygenerowano: 274
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież