Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Czerwiec Piotr

Nazywam się Piotr Czerwiec. Urodziłem się w 1987 roku.

W pierwszej dobie życia przeszedłem operację otwartej przepukliny oponowo-rdzeniowej co spowodowało rozszczep kręgosłupa. Wynikiem zabiegu jest porażenie kończyn dolnych. To niejedyna choroba. Mam także wodogłowie dodatkowy zabieg operacyjny w pierwszych dniach życia z powodu zapchania zastawki odprowadzającej płyn mózgowo rdzeniowy do otrzewnej. Skutek wodogłowia to kilka lat walki z padaczką dzięki lekom. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Moja edukacja przebiegała normalnym trybem razem z rówieśnikami.

Ukończone kursy i szkolenia: tworzenie stron WWW, grafika komputerowa 2D i 3D, E-kompetentni (ECDL).

POMÓŻ MI W REALIZACJI MARZEŃ

Byłem zawodnikiem na wielu mitingach w pływaniu. Do odniesionych przeze mnie sukcesów zaliczę 600 i 1000 m. stylem grzbietowym. Jedynym rozwiązaniem abym mógł wstać z wózka na dwie moje nogi jest połączenie metod rehabilitacji. Rehabilitacja indywidualna i egzoszkielet. Niestety to dla mnie OGROMNE koszty.

Celem jest zminimalizowanie przykurczy kończyn dolnych w taki sposób abym mógł korzystać z urządzenia, a w przyszłości samodzielnie chodzić. To bardzo daleka droga do spełnienia tego marzenia.

Przekazując w PIT 1% podatku, darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Czerwiec, 1174 lub wysyłając SMS pomożecie mi Państwo być aktywnym w społeczeństwie. Wesprzecie Państwo moją codzienną egzystencję.

Dziękuję za każdą formę pomocy!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3389
Ulotkę wygenerowano: 282
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież