Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Czapla Joanna

Witam Was serdecznie! Jestem Asia i mam 23 lata. Towarzyszy mi choroba, jaką jest Rdzeniowy Zanik Mięśni typu I (SMA). W związku z tym, że jest to choroba terminalna, postępująca i mająca swój początek w dniu urodzenia to ma poważne skutki uboczne, takie jak m.in.: brak jakiejkolwiek samodzielności fizycznej, problemy z przełykaniem, ogromne skrzywienie kręgosłupa utrudniające siedzenie i cyrkulację powietrza w ściśniętych płucach. Przyjaciel Karat (respirator), który zaprzyjaźnił się ze mną dwa lata temu i pomaga oddychać, niczego mi nie ogranicza i z nim zwiedzam kraj, jeżdżę na koncerty, spotykam się ze znanymi ludźmi, których cenię, tym samym spełniając marzenia, działam w Stowarzyszeniu Kameruńskiej Akcji Pomocy Ludziom, piszę książkę, uczę się języków obcych. Jak widać JESTEM WŚRÓD ŻYWYCH ;) ale do sprawnego funkcjonowania potrzebuję wózka elektrycznego, gdyż tylko taki zapewnia mi samodzielne poruszanie się.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Czapla, 773 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą.. Serdecznie pozdrawiam! Asia

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 8317
Ulotkę wygenerowano: 430
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież