Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Ciembka Aleksandra

 

Oleńka ma dopiero 4 latka, jest naszym trzecim dzieckiem. Jej bracia (Damian, 10 lat i Kamil, 8 lat) są zdrowi, zaś Oleńka urodziła się z zaburzeniami neurologicznymi, małogłowiem, ze zwichniętymi stawami kolanowymi (kolana tyłem do przodu) i stopami końsko-szpotawymi. Brak odruchu ssania uniemożliwiał prawidłowe żywienie córeczki. Sonda stała się obowiązkowym atrybutem żywieniowym. Dodatkowe badania genetyczne ujawniły wrodzoną dystrofię mięśniową (genetyczna i nieuleczalna choroba tkanki mięśniowej, polegająca na stopniowym zaniku mięśni szkieletowych, upośledza mięsień serca i układ oddechowy). Po wielu bolesnych zabiegach stan nóżek poprawił się, ale przeprosty w kolanach nadal uniemożliwiają Oli raczkowanie. Możliwa jest pionizacja w aparatach ortopedycznych, ale chodzenie nadal zostaje w sferze marzeń. Nie poddajemy się. W walce z tymi chorobami konieczna jest codzienna rehabilitacja i mobilizacja psychoruchowa, konsultacje genetyczne, neurologiczne, ortopedyczne oraz sprzęt rehabilitacyjny i pomocniczy. Determinacja naszej córki daje naszej rodzinie siłę do walki. Chcemy, aby mogła żyć i śmiać się jak najdłużej. Prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie i pomoc.

 

POMÓŻ OLEŃCE W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Ciembka, 1968 pomagacie Państwo Oleńce w jej codziennych zmaganiach.

 

Z góry serdecznie dziękujemy.

Oleńka z rodziną

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2949
Ulotkę wygenerowano: 504
Ulotkę wysłano mailem: 5

Komentarze  

+1 #1 Anna 2015-01-29 16:35
W imieniu nasze córki Olenki bardzo dziękujemy za pomoc
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież