Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Chudziński Filip

Nazywam się Filip. Urodziłem się 23 marca 2005 roku "z prezentem" - Zespołem Downa. Mam padaczkę, niedoczynność tarczycy, zaburzenia czucia wewnętrznego, opóźniony rozwój psycho-ruchowy, obniżone napięcie mięśniowe, autyzm z elementami Dziecięcego Porażenia Mózgowego.

Jeszcze nie mówię, nie chodzę... Moje rączki są nadwrażliwe, nie potrafią nic utrzymać (nawet ulubionej zabawki!). Mam duże szanse, aby chodzić, ale potrzebuję intensywnej rehabilitacji specjalistycznej, która jest bardzo droga. Wiele czasu spędziłem w szpitalu. Przeszedłem trzy skomplikowane operacje rekonstrukcji bioder i bardzo ciężkie zapalenie płuc. Moje 6-te urodziny spędziłem "pod respiratorem". Czeka mnie jeszcze parę operacji. Jestem na diecie bezmlecznej i bezglutenowej.

Ja, moja siostra Agata i rodzice chcielibyśmy, abym jak najszybciej mógł się bawić i funkcjonować, chociaż w części tak jak inne dzieci, i jeszcze radośniej się uśmiechać.

Dlatego zwracam się z prośbą o Twój 1% podatku oraz dobrowolną darowiznę, jeśli chcesz pomóc mi i moim rodzicom w opiece, leczeniu i rehabilitacji.

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Chudziński, 1961 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2586
Ulotkę wygenerowano: 259
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież