Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Charkiewicz-Stawska Żaneta

Nazywam się ŻanetaCharkiewicz-Stawska, mam 44 lata. Urodziłam się z przepukliną oponowo-rdzeniową, której wynikiem jest niedowład kończyn dolnych, porażenie układu krwionośnego i wydalniczego. Od paru lat zmagam się z guzem, gruczolakiem przysadki i czaszko-gardlakiem. Od dwóch lat mam niedosłuch obustronny do codziennego kontaktowania się z otoczeniem używam aparatów do słuchu. Obecnie zdiagnozowano u mnie zespół Arnolda Chariego II stopnia. Jest możliwość zoperowania zespołu Arnolda Chari w Barcelonie niestety koszt jest wysoki 72 000 tysiące euro. W Polsce lekarze nie chcą podjąć się zoperowania tłumacząc ryzykiem śmierci. Specjaliści z Barcelony orzekli po badaniach, że  jest dla mnie szansa na funkcjonowanie i dalsze życie w lepszym stanie.

Jestem osobą towarzyską i otwartą na świat i ludzi. Jednak, aby móc egzystować w życiu codziennym, muszę stale poprawiać swoją sprawność, która jest niezbędna w dążeniu do niezależności.

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe potrzebne na pokrycie kosztów operacji, rehabilitacji, zakupu sprzętu ortopedycznego, medycznego oraz leków.

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Charkiewicz-Stawska, 1301 pomagacie mi Państwo  żyć aktywnie i słyszeć świat.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 485
Ulotkę wygenerowano: 68
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież