Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bugajski Paweł

Mam na imię Pawełek, mam 5 latek. Urodziłem się z nieprawidłowym odejściem prawej tętnicy płucnej od aorty. Tuż po urodzeniu, szpital zakaził mnie sepsą. Przez 3 miesiące, w stanie krytycznym, leżałem jak roślinka na oddziale intensywnej terapii. Wszystkie moje narządy przez długi okres zupełnie nie funkcjonowały. Lekarze nie dawali mi szans, a mamie i tacie nadziei na moje przeżycie. Jednak walka moich rodziców i modlitwy do Jana Pawła II dokonały cudu. Mam duże problemy zdrowotne i opóźnienie rozwoju psychoruchowego. Nie chodzę jeszcze stabilnie, nie mówię, mam głęboki niedosłuch na obydwa uszka – na jedno uszko jestem po zabiegu wszczepienia implantu ślimakowego i czeka mnie kolejny taki zabieg na drugie uszko. Wymagam intensywnej i systematycznej rehabilitacji ruchowej i integracji sensorycznej, terapii mowy, zajęć z logopedą, pedagogiem, psychologiem.

Mimo tych wielu problemów jestem bardzo wesołym, wrażliwym i ciekawym świata chłopcem. Nazywają mnie „CZARUŚ”, gdyż swoją osobą i zachowaniem potrafię wszystkich oczarować. Moim największym marzeniem jest jak najszybciej i w jak największym stopniu dorównać moim rówieśnikom. Miesięczne koszty mojego leczenia, rehabilitacji są bardzo duże, a do tego jeden z moich rodziców nie może pracować, stale musi się mną opiekować. Moi wspaniali rodzice robią wszystko, co w ich mocy, aby mi pomóc. Proszę każdą osobę, dla której mój los nie jest obojętny o wsparcie finansowe.

POZWÓLMY PAWEŁKOWI NAS OCZAROWAĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Bugajski, 1978 pomagacie mi Państwo spełnić moje najskrytsze marzenie – abym mógł lepiej słyszeć i w końcu powiedzieć mama i tata. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam - Pawełek z rodzicami.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3118
Ulotkę wygenerowano: 345
Ulotkę wysłano mailem: 110

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież