Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Boruc Michał

 

Witam Państwa, nazywam się Michał Boruc. Mam 13,5 lat. Obecnie uczęszczam do szkoły. Wychowuję się w 5-cio osobowej rodzinie, a jedynym żywicielem jest mój tato. Od 6-ściu lat choruję na CUKRZYCĘ TYPU-1, jest to związane z ciągłym podskórnym wlewem insuliny.

Przez cukrzycę moje dzieciństwo było pełne wyrzeczeń, walki o utrzymanie tzw. dobrych cukrów, w większości spędziłem je w szpitalach. Cukrzyca jest chorobą kosztowną, wydatki na środki lecznicze (parę rodzajów insuliny, paski, itp.), oraz odpowiednia dieta są za wysokie jak na nasze gospodarstwo. Nasza sytuacja jest bardzo trudna, jak wspomniałem na wstępie naszą rodzinę utrzymuje tylko mój tato. Mam jeszcze brata rówieśnika (który również posiada problemy zdrowotne), oraz 4 miesięczną siostrzyczkę.

Dlatego zwracam się do Państwa o udzielenie mi pomocy finansowej. Środki zebrane na subkoncie przeznaczę na pokrycie kosztów związanych z moją chorobą, a więc pomogę moim rodzicom, w których mam wielkie oparcie.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ!

 

Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Boruc, 1322 pomagają Państwo mnie i moim bliskim. Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję. Michał

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2641
Ulotkę wygenerowano: 338
Ulotkę wysłano mailem: 11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież