Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Borkowska Liliana

Przez dziewięć długich miesięcy rodzice szczęśliwie oglądali zdjęcia USG swojego zdrowego dziecka. Mówiąc do brzuszka, nazywali je Kropeczką. Kropcia urodziła się 10 maja 2015 roku i otrzymała imię Lilianka. 2750g. szczęścia  i 50cm. radości.

ZDROWA dziewczynka rozwijała się jak wszystkie inne dzieci. Podnosiła główkę, przekręcała się na boki i trochę płakała. Jednak, które dziecko nie płacze? Tylko ona płakała z innego powodu. Jej główka była cięższa niż u innych dzieci. W jej główce zamieszkał nieproszony gość. Nazywa się Guz mózgu i nie jest miłym lokatorem. Dokładnie 18 października 2015 roku świat się zawalił! Szpital, operacja, chemia. Kropcia walczyła dzielnie z potworem przez 7 miesięcy. Roczek spędziła z rodzicami, dziadkami i rodziną. Była szczęśliwa. Zdmuchnęła świeczkę na torcie. Wróżyła na przyszłość. A potem znów szpital. Rezonans i kolejny cios. Lekarze w Polsce poddali się. Rodzice zabrali swoje Serduszko do domu, ale nie poddali się. Szukali ratunku. Lila też nie zamierzała się poddawać. I teraz znalazła się szansa. Lek sprowadzany z Berlina. Leczenie jest prywatne i bardzo kosztowne. Rodzice nigdy nie prosili o pieniądze, zawsze prosili o modlitwę. Bóg modlitw wysłuchał i znalazł leczenie, ale pieniążki muszą zebrać sami. Możemy jednak stworzyć Armię złotych serduszek, które pomogą Lili w walce o życie.

Patrząc w śliczne oczy Lilusi, widzisz siłę i moc. Ona walczy mimo wszystko. Ma kochających rodziców, dziadków, ciocie i wujków. Ty też możesz być "ciocią" lub "wujkiem".

Razem wyleczymy Lilę z raka, a lokator w jej główce dostanie wypowiedzenie najmu.

https://www.facebook.com/lilianaborkowskakropcia/?ref=page_internal

 

DOBRO PODAROWNE KOMUŚ WRACA ZAWSZE ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Borkowska, 4892 pomagacie Państwo w codziennych zmaganiach Liliany. Dziękujemy - Rodzice

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 58925
Ulotkę wygenerowano: 287
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #2 Maks 2017-01-18 14:22
dla innych zawsze pomoge
Cytować
+1 #1 Monikaq 2016-11-06 10:33
Maluszku Pan Bóg Ci pomoże,szczęści e idzie do Ciebie wielkimi krokami,Matka Boża na pewno opiekuje się Tobą i Twoimi rodzicami.Wszys tko będzie dobrze.
Pozdrawiam Ciebie i Twoich rodziców
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież