Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Błaszczyk Alicja

Witam, mam na imię Alicja, skończyłam 26 lat. Mieszkam z rodzicami w Daleszewie. Jest to mała wieś w woj. zachodniopomorskim. Urodziłam się w szóstym miesiącu ciąży i ważyłam jedynie 900g. Powikłania związane z porodem spowodowały u mnie porażenie czterokończynowe. Przeszłam wiele operacji i zabiegów. Mimo starań moich i rodziny od dziecka poruszam się na wózku inwalidzkim.

Potrzebuję dalszej rehabilitacji, na którą nie stać mnie i moich rodziców. Dzięki Państwa pomocy mogłabym pojechać na turnus rehabilitacyjno-leczniczy, na którym nie byłam od wielu lat. Obecnie cały czas spędzam w domu. Moim hobby stało się pisanie wierszy i mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się je wydać. W 2015 roku brałam udział w projekcie Akademia życia – projekcie, który uczy i rozwija praktyczne umiejętności samodzielności w codziennym życiu. W nowym roku chciałabym spróbować zdać prawo jazdy. Taki jest mój cel.

Sprzęt rehabilitacyjny bez którego ciężko jest funkcjonować, np. wózek, kule, a nawet buty wymagają dużych nakładów finansowych. Dlatego każda wpłacona przez Państwa złotówka to dla mnie szansa na samodzielne i w miarę normalne życie.

POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNĄ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem BŁASZCZYK, 995 pomagacie mi Państwo być osobą bardziej samodzielną i sprawną.

Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3256
Ulotkę wygenerowano: 286
Ulotkę wysłano mailem: 9

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież