Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bilska Karolina

Nazywam się Karolina Bilska, mam 34 lata. W okresie niemowlęcym zdiagnozowano u mnie naczyniaka jamistego umiejscowionego na prawym udzie. Po długim i burzliwym leczeniu udało się go pokonać. Niestety radioterapia zniszczyła mi kość udową. W 2007 r. zdiagnozowano u mnie protruzję kości udowej i stawu biodrowego. Wystąpiły ogromne dolegliwości bólowe układu kostno-stawowego, stan zapalny i całkowite unieruchomienie trwające 3 miesiące. Poprzez długą i ciężką rehabilitację w klinice, udało mi się znowu stanąć na nogi. Początkowo poruszałam się o dwóch kulach, dzisiaj już tylko o jednej. Posiadam znaczny stopień niepełnosprawności i ograniczoną ruchomość prawej nogi. Jedynym rozwiązaniem dla mnie, by w jakimś stopniu pozbyć się dolegliwości bólowych i dysfunkcyjnych, jest transplantacja komórek macierzystych i dalsza rehabilitacja. Jakby tego było mało nastąpił nawrót naczyniaka jamistego i wykryto u mnie guza prawej kości udowej. Wszystkie podjęte metody leczenia okazały się nieskuteczne, naczyniak się nie zmniejsza tylko przeobraża w inne postaci. Na chwilę obecną jedyną szansą dla mnie jest chiński lek, który ma bezpośrednio zadziałać na guza oraz naczyniaka, nie wyniszczając przy tym organizmu i jego zdrowych komórek.

Moim marzeniem jest, aby wyzdrowieć i móc poruszać się o własnych siłach. Mam nadzieję, że z pomocą dobrych ludzi to marzenie się spełni.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bilska, 1448 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2424
Ulotkę wygenerowano: 213
Ulotkę wysłano mailem: 4

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież