Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bernadowski Patryk

Jestem Patryk, urodzony dnia 19 lipca 1991 r. w Bydgoszczy. Aktualnie mieszkam w Chełmnie. Na skutek przebytego 7 lat temu wypadku komunikacyjnego​ jestem w wysokim stopniu sparaliżowany.

 

Zbieram środki na zakup wysoce specjalistycznego, aktywnego wózka inwalidzkiego. Po wypadku nie dawano mi szans na normalne życie, sugerowano mojej rodzinie, że będę jak roślinka, że będę przykuty do łóżka; dlatego robię wszystko, aby korzystać z życia.

 

Mimo niełatwej sytuacji, staram się​ spełniać marzenia, aktywizować, rozwijać wiedzę i zainteresowania oraz w miarę możliwości wspierać inne osoby. Ciekawe osoby zachęcam do zdrowego stylu życia, do życia w zgodzie z naturą i samym sobą. Radzenie osobom, które pragną z korzyścią dla siebie spędzić czas i/lub poszerzyć swą wiedzę o naturze ludzkiej, celach i wartościach życiowych – jak każdy oddech, czynią mnie szczęśliwym. Amatorsko prowadzę niezależne badania – obserwacje, a także uczę się flamenco i śpiewu.

 

Rodzaj wsparcia, które jest mi wręcz niezbędne do życia i radzenia sobie z codziennością, to wsparcie zakupu wysokospecjalistycznego wózek inwalidzki​ego, na którym już samo siedzenie jest formą rehabilitacji.

 

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bernadowski, 2239, czynisz mnie aktywnym, mniej zależnym od pomocy innych, ale przede wszystkim, dajesz mi szanse na przeżycie wielu następnych lat. Wyrazy wdzięczności za zapoznanie się z moją sytuacją, jak równie za wszelką pomoc. Każdy Państwa gest, to krok ku mojej samodzielności.

Dziękuję, Patryk Bernadowski

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 11026
Ulotkę wygenerowano: 392
Ulotkę wysłano mailem: 81

Komentarze  

0 #1 Patryk 2016-01-12 05:27
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.
Pozdrawiam,
Patryk Bernadowski
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież