Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bartczyński Zbigniew

Witam! Nazywam się Zbigniew Bartczyński. Ze stwardnieniem zanikowym bocznym zmagam się już od 4 lat, choć jeszcze do niedawna nie wiedziałem z czym walczę. Dopiero 04.08.2014r. w klinice w Warszawie zostałem prawidłowo zdiagnozowany. Doznałem z żoną szoku - lekarz stwierdził SLA. Tym jednym słowem wydał na mnie wyrok, który napędził w mojej głowie wiele myśli. Mimo wszystko nie poddałem się i walczę dalej. Potrzebuję Waszej pomocy, aby sfinansować rehabilitację, która jest bardzo kosztowna. Ponadto, trudno jest znaleźć odpowiedniego specjalistę. Dziś mam poważne problemy z poruszaniem się, cały czas siedzę w domu a zrobienie czegokolwiek stanowi dla mnie problem. Staram się być samodzielny. Moje motto to: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą! Chcę stanąć na nogi, cieszyć się z bycia ojcem i mężem. Dzięki determinacji, wsparciu rodziny i przyjaciół oraz dzięki Waszym dobrym sercom bardziej niż kiedykolwiek wierzę, że mi się uda.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bartczyński, 3006 wspierają Państwo walkę z chorobą. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat lub na temat choroby, możesz się ze mną skontaktować mailowo z.bartczynski@interia.pl.

Dziękuję za każde wsparcie.

Zbyszek z rodziną

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4776
Ulotkę wygenerowano: 290
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież