Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bartczyński Zbigniew

Witam! Nazywam się Zbigniew Bartczyński. Kiedy w 2010 roku zaczęły się moje problemy zdrowotne-nigdy bym się nie spodziewał, że zakończą się taką diagnozą. Miałem po drodze stawianych wiele diagnozy m.in. Jamistość rdzenia, zakotwiczenie rdzenia.. dnia 04.08.2014r. w klinice w Warszawie, usłyszałem SLA, (stwardnienie zanikowe boczne), a kilka miesięcy później potwierdzono Krakowie.

Doznałem z żoną szoku. Tym jednym słowem wydał na mnie wyrok, który napędził w mojej głowie wiele myśli. Mimo wszystko nie poddałem się, i walczę! Sam szukam ratunku, robię wiele badań, czasami bardzo kosztownych. Odpowiednia dieta, suplementacja, badania, rehabilitacja, to wszystko kosztuje nawet kilka tysięcy miesięczne. Dziś wymagam opieki całodobowej, ale mimo wszystko staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość. Wierzę, że dam radę, że wygram z tą chorobą! Moje motto brzmi: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą! Chcę stanąć na nogi, cieszyć się z bycia ojcem i mężem. Dzięki determinacji, wsparciu rodziny i przyjaciół oraz dzięki Waszym dobrym sercom bardziej niż kiedykolwiek wierzę, że mi się uda.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bartczyński, 3006 wspierają Państwo moją walkę z chorobą oraz codzienne funkcjonowanie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat lub na temat choroby, możesz się ze mną skontaktować mailowo z.bartczynski@interia.pl.

Dziękuję za każde wsparcie.

Zbyszek z rodziną

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4862
Ulotkę wygenerowano: 299
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież