Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Banasiewicz Edyta

Nazywam się Edyta Banasiewicz. Urodziłam się w 1972 roku w Piasecznie. Choruję na poszczepienne polio. W wykonywaniu codziennych czynności, takich jak ubieranie czy przesiadanie na wózek, potrzebuję pomocy innych osób. Pomimo tego nie tracę apetytu na życie. I choć czasami jest bardzo trudno, staram się realizować swoje pasje  i marzenia. Wyznaczam sobie cele, do których uparcie dążę. Organizuję akcje społeczne, ukazujące problemy z jakimi na co dzień borykają się osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Jedną z takich akcji była GRA NA 4 KOŁA w Piasecznie. Jest to event, podczas którego przedstawiciele lokalnych  władz poruszali się po naszym mieście na wózkach.

Aby żyć na pełnych obrotach, spełniać się zarówno prywatnie jak i społecznie, potrzebuję odpowiedniego, bardzo drogiego sprzętu rehabilitacyjnego, pomocy asystentów oraz intensywnej rehabilitacji. Wszystko to pochłania mnóstwo środków finansowych. Bez tego nie mogłabym wstać z łóżka, czy samodzielnie wyjechać z domu.

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku lub darowizny  na moje subkonto założone w Fundacji AVALON z dopiskiem Banasiewicz, 599

Państwa to nic nie kosztuje, a mi pozwala cieszyć się życiem. Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za przychylność i pomoc.

Edyta Banasiewicz

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 5186
Ulotkę wygenerowano: 386
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież