Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Ballaun Justyna

Mam na imię Justyna i mam 27 lat. Od 12 lat choruję na cukrzycę typu pierwszego. W marcu 2014 r. przeszłam ciężką operację usunięcia guza mózgu. Z godziny na godzinę zawalił mi się świat. Z wesołej, pracującej i niezależnej dziewczyny stałam się inwalidą, zależnym od moich bliskich. Guz na szczęście nie był złośliwy, ale bardzo niefortunnie położony. W wyniku operacji usuwania guza naruszony został móżdżek i tzw. robak, które odpowiadają za równowagę, więc nie mogę samodzielnie chodzić, ponieważ grozi to upadkiem. Lekarze nie potrafią powiedzieć, czy kiedykolwiek mój mózg zregeneruje się i dojdzie do pełnej sprawności. Mam porażoną lewą stronę ciała i twarzy, nie domyka mi się lewe oko i następuje wysychanie rogówki, przez co muszę co godzinę zapuszczać krople i zalepiać je tzw. komorą wilgotną. Pomimo tych zabiegów i tak nastąpiła erozja rogówki i widzę jak przez mgłę, a bardzo ciężko funkcjonować nie widząc. Mam także uszkodzoną głośnię i przełyk, więc mówię niewyraźnie i krztuszę się pijąc płyny.

Od czasu operacji jestem rehabilitowana neurologicznie i logopedycznie, ale jest to bardzo długi i kosztowny proces. Mój powrót do zdrowia komplikuje także wieloletnia cukrzyca, która po operacji całkowicie się rozregulowała i utrudnia gojenie się oczu oraz regenerację mózgu. Chciałabym jak najszybciej wyzdrowieć, być samodzielną, żyć pełnią życia, pracować i spełniać swoje marzenia, tak jak to było przed operacją.

 

BARDZO PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

 

Przekazując 1 % podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ballaun, 3474 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia. Zebrane środki przeznaczę na konsultacje lekarskie, leki i rehabilitację. POMÓŻCIE! Za ofiarowaną pomoc z serca dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4951
Ulotkę wygenerowano: 365
Ulotkę wysłano mailem: 11

Komentarze  

0 #1 Jacek 2015-03-07 17:32
Z pozdrowieniami :roll:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież