Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Azarewicz Leo

Nasz syn Leonard ma 9 lat. Cztery lata temu zdiagnozowano u niego autyzm atypowy. Leo jest bardzo twórczym, inteligentnym i wrażliwym dzieckiem. Ma duży potencjał, jednakże jego rozwój jest bardzo nieharmonijny. Z jednej strony synek przejawia duże zdolności matematyczne. Poziomem wiedzy oraz umiejętnościami w tej dziedzinie przewyższa rówieśników. Szybko przyswaja wiedzę. Natomiast emocjonalnie i w wielu wydawałoby się prostych czynnościach i sytuacjach codziennych, gubi się. Te różnice wywołują u niego ogromne napięcie nerwowe, poczucie bezradności, frustracji, niezrozumienia i depresji. Zależy nam na tym, aby Leo nie był odizolowany, miał przyjaciół i mógł rozwijać się tak jak inne dzieci. Aby nie był INNY. Dlatego uczęszcza do normalnej publicznej szkoły. Obecnie jest w 2 klasie integracyjnej. Jednak, aby dobrze funkcjonował potrzebuje na lekcjach stałej obecności terapeuty, który ukierunkowuje go i pomaga regulować stany emocjonalne oraz uczy dostosowania i motywuje do dalszej pracy. Leonard wymaga również intensywnej i kosztownej terapii sensomotorycznej. W tej chwili zajęcia WF sprawiają mu dużą trudność, gdyż ciężko mu naśladować czyjeś ruchy. Zdaniem specjalistów przy odpowiednim wsparciu i regularnej terapii Leo ma szansę za kilka lat nie odbiegać rozwojem od swoich rówieśników. POMÓŻ LEO W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ.

POMÓŻ LEO W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Azarewicz, 3750 pomagają nam Państwo wspierać naszego synka w walce o jego normalne jutro.

Z góry dziękujemy za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2106
Ulotkę wygenerowano: 225
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież