Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Antosiuk Klaudia

Mam na imię Klaudia i mam 20 lat. Od najmłodszych lat moja mama zauważała różnice między moim rodzeństwem ciotecznym i mną. Nie biegałam, schylałam się w inny sposób i mówiłam o bólu kręgosłupa. Kiedy tańczyłam, jeździłam na rowerze lub po prostu wracałam ze spaceru, odpoczynek był niezbędny. Stopniowo wraz z upływającym czasem ból był coraz większy. W wieku 16 lat zaczęły mi drętwieć ręce i nogi. Potem przestawałam je czuć. Okazało się, że choruję na jamistość rdzenia kręgowego. W 2013 r. w Centrum Zdrowia Dziecka przeszłam operację usunięcia przegrody kostnej i została zrobiona plastyka worka oponowego. Po ciężkim okresie pooperacyjnym staram się zrobić wszystko, bym była osobą jak najbardziej samodzielną. W Barcelonie znajduje się klinika, w której wykonuje się operację, która sprawi, że moja choroba może zniknąć. Dlatego proszę o pomoc.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Antosiuk, 4973 sprawiasz, że mogę zawalczyć o swoją przyszłość.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1068
Ulotkę wygenerowano: 15
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież