Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Adamczyk Ireneusz

Szanowni Państwo! Zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie dla naszego syna Ireneusza, który od drugiego roku życia choruje na rdzeniowy zanik mięśni - SMA. Jest to choroba postępująca i nieuleczalna powodująca znaczne osłabienie siły mięśniowej, a w końcu zanik mięśni. Aby spowolnić postęp choroby wymagana jest ciągła rehabilitacja. Jednak sama rehabilitacja nie wystarczy, aby nasz syn mógł samodzielnie funkcjonować. Choroba powoduje, że z dnia na dzień jest coraz słabszy.

Pojawiła się iskierka nadziei - za granicą testowane są nowe terapie genowe i terapie komórkami macierzystymi, które mogą zatrzymać chorobę. Aby nasz syn mógł samodzielnie funkcjonować niezbędne jest przeprowadzenie tych drogich nowatorskich terapii, a następnie dalsza długotrwała rehabilitacja. W związku z czym zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie.

 

PODARUJ 1% PODATKU!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Adamczyk, 3601 pomagacie nam Państwo w walce o sprawność naszego syna Ireneusza. Za każdą przekazaną złotówkę z góry serdecznie dziękujemy.

Rodzice Ireneusza

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 6378
Ulotkę wygenerowano: 412
Ulotkę wysłano mailem: 272

Komentarze  

0 #1 basta 2016-01-30 18:51
:-)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież