Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Czapla Joanna

Witam serdecznie!

Jestem Asia i mam 27 lat. Choruję od urodzenia na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMAI), jest to choroba postępująca, która z każdym rokiem odbiera część sił w moich mięśniach, które znajdują się w całym ciele. Moja choroba jest już na tak zaawansowanym etapie, że od 6 lat w całodobowym oddychaniu pomaga mi respirator. Nie  mogę samodzielnie jeść, ponieważ ręce są za słabe, żeby unieść same siebie, nie mówiąc o sztućcach. 

Jednak robię to, co mogę. Pracuję jako analityk internetowy, studiuję filologię angielską, jestem wolontariuszką w Kameruńskiej akcji „Adopcja Serca”, a w tym roku udało mi się wydać swoją książkę „ACZkolwiek – kocham życie!”. 

Moja choroba do tej pory była nieuleczalna, jednak w ostatnim czasie pojawił się lek, który może odmienić moje życie! Już teraz wiemy, że będzie bardzo kosztowny, dlatego proszę o pomoc w formie przekazania mi 1% swojego podatku.  

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Czapla, 773 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 8809
Ulotkę wygenerowano: 459
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież