Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wójcikowski Damian

 

Damian urodził się w 1986 roku. Cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce. Wymaga stałej pomocy we wszystkich sferach życia - nie chodzi, nie je samodzielnie, nie komunikuje się mową, nie kontroluje potrzeb fizjologicznych. Cierpi na epilepsję oraz dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Pomimo swoich ograniczeń jest bardzo pogodny, przyjaźnie nastawiony do otoczenia. Każde wyjście z domu, kontakt z ludźmi, przyrodą - to dla niego wielka radość. Warunki mieszkaniowe (drugie piętro kamienicy) utrudniają jednak bardzo wychodzenie z chłopcem z domu - znoszenie wózka po schodach wymaga dużego wysiłku i zaangażowania dwóch osób. Opieka nad synem i zapewnienie mu godnego życia to nie tylko wysiłek fizyczny, ale niestety także duże nakłady finansowe - większe, niż jesteśmy w stanie udźwignąć. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w dalszej rehabilitacji, leczeniu i podnoszeniu jakości życia Damiana.

 

POMÓŻ DAMIANOWI W WALCE O LEPSZĄ JAKOŚĆ ŻYCIA

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wójcikowski, 853 pomagacie Państwo w dalszej rehabilitacji, leczeniu i podnoszeniu jakości życia Damiana.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4831
Ulotkę wygenerowano: 473
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież