Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Ślusarz Grzegorz

Mam na imię Grzegorz Ślusarz. Od 4 roku życia choruje na rdzeniowy zanik mięśni Kugelberga - Walendera.  Rdzeniowy zanik mięśni, to schorzenie nerwowo-mięśniowe o podłożu genetycznym. W SMA obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiadające za pracę mięśni, wskutek czego mięśnie ciała słabną i stopniowo ulegają zanikowi. Pojawiła się długo oczekiwana szansa na zatrzymanie mojej choroby. W 2017 roku na rynek farmaceutyczny ma wejść lek o nazwie Olesoxime, który został skutecznie przetestowany na chorych na rdzeniowy zanik mięśni. Lek skutecznie zatrzymuje obumieranie neuronów i pozwala im funkcjonować nawet przy niskim poziomie proteiny SMN. Cena na razie nie jest znana, choć lek nie będzie tani ponieważ dotyczy rzadkiej choroby genetycznej. Rok temu zbierałem pieniądze na terapię z użyciem komórek macierzystych, teraz z powodu medycznych doniesień naukowych postanowiłem zbierać na skuteczną formę leczenia mojej choroby. Cały czas prowadzę regularną codzienną mozolną rehabilitację. Jestem pod opieką rehabilitanta, masażysty, dietetyka i innych specjalistów. Wydaję każdy gorsz na leczenie i zatrzymanie paskudnej choroby, która co roku postępuje. Dzięki Wam każdy przekazany   1% z podatku pozwoli mi na dalszą walkę, która trwa już od kilkunastu lat. Pomóż mi zatrzymać SMA.

POMÓŻCIE MI ZREALIZOWAĆ MOJE MARZENIE O LEPSZYM ŻYCIU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Ślusarz, 813 pomagacie mi Państwo zrealizować moje marzenie o lepszym życiu. W razie pytań proszę o kontakt, który znajdziecie na mojej stronie www.grzegorzslusarz.pl.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4195
Ulotkę wygenerowano: 299
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017